KODAK EXPRESS FOTOLAB ČESKÉ BUDĚJOVICE


Digitální tisk

Své digitální fotografie u nás můžete tisknout z jakéhokoliv typu digitálního fotoaparátu nebo jiných digitálních médií, jako jsou CD, paměťové karty, USB, Facebook a Twitter. Fotografie jsou vytisknuty na vysoce kvalitní fotografický papír Kodak Royal – stále nejlepší na světě. Dokonce můžete Vaše digitální fotografie k nám poslat e-mailem, poté si je u nás můžete už jen vyzvednout přímo v obchodě, nebo Vám je zašlete poštou domů.

.

 

Ujišťujeme vás, že každá vaše digitální fotografie bude  upravena: jas, kontrast i barevné vyvážení.

Při standardním pořizování digitálních fotografií vzniká obraz o poměru stran 3:4, avšak fotografie se následně vyvolávají v poměru stran 2:3. Tento rozdílný poměr stran má za důsledek buď „oříznuté hlavy“ nebo naopak vznik nehezkých dvou bílých okrajů na fotografii, proto taktéž u každé fotografie provádíme její posunutí či ořez, aby nevznikala ani jedna varianta, tedy bez bílých okrajů a zároveň nic na fotografii nechybí!

Tyto korekce provádíme i na Vaše přání, můžete se jich osobně zúčastnit při zhotovení v prodejně přímo u stroje. Přijďte do obchodu pro podrobnosti. Pro ty z vás, kteří chtějí tisknout vysoce kvalitní digitální fotografie, ale bydlí příliš daleko, mohou fotografie zaslat on-line / zásilková služba.

 

Jak objednat digitální fotografie Online?

Pokud máte k vytisknutí jen pár fotografií, pak je zašlete e-mailem ( ke.spar@kodak-foto.cz ) s vašimi kontaktními údaji: jméno, telefon, rozměr, povrch (lesk – mat) Po obdržení zpátečního potvrzovacího e-mailu začneme ihned fotografie zpracovávat. 

Odesílání většího množství fotografií

Pokud budete posílat spoustu fotografií, můžete mít potíže při odesílání e-mailem. Náš tip je nahrát soubor zdarma přes http://www.uschovna.cz/poslat-zasilku. Je to rychlé a velmi snadné. Poté, co byly soubory nahrány, my si je stáhneme a vytiskneme. Následně si fotografie můžete přijít vyzvednout, nebo Vám je můžeme zaslat.

CENA

cenik kodak express

 

 Plugin creado por AcIDc00L: bundles
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web